Krom Parlak Balonlar

Canlı ve parlak renkleri ile ön plana çıkan krom balonların gold, gümüş, kırmızı, mavi, mor ve pembe renkleri bulunmakta olup partileriniz de zincir setler yaparak arkadaşlarınıza, sevdiklerinize, misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Krom Balon Nedir ?

Krom ( Mirror ) balon lateks balon yapımında kullanılan sıvı maddeye simli boya ve farklı maddeler katılarak üretilen balon türüdür.Işığın yoğun olduğu ortamlarda görüntü parlaklığı üst seviyededir.Kolay bağlanabilmesi, zaman içinde sertleşmemesi, ayna efekti vermesi, uçan balon olarak kullanıldığında normal balonlara göre daha uzun süre havada kalabilmesi ürünü ön plana çıkaran önemli özellikleridir.Dış mekanda kullanıldığında birkaç saat içinde parlaklık özelliğini kaybettiğinden iç mekanda kullanılması önerilmektedir.

Krom Balonu Nerelerde Kullanabilirim ?

Krom balon ile balon zinciri oluşturabilir yada normal balonlar ile oluşturacağınız zincir içine serpiştirebilirsiniz.Balon standı ile birlikte kullanabilirsiniz ve helyum gazı ile şişirerek uçan balon olarak kullanabilirsiniz.

Helyum Gazını Nereden Bulabilirim ?

Helyum gazını parti malzemeleri satan yerlerden, balonculardan ve bazı kırtasiyelerden bulabilirsiniz.Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 7 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?